Teknik Raf

Çelik Raf Depolama

Çelik Raf Depolama

Çelik raf depolama genel olarak hafif depolama alanında kullanılmaktadır. Kutulu arşiv alanlarında, ilaç depolarında, oto yedek parça depolarında daha fazla kullanılmakta olan çelik raf depolama sistemleri tabla derinliği 59 cm ve üzeri ölçüleri kapsamaktadır. Bu raf modellerimiz daha kalın DKP sacdan imal edilmektedir. Bu raflar için 1,50 mm ve 2,00 mm gibi DKP sac ham olarak alınmakta ve üretimde işlemlerden geçtik den sonra farklı ölçülerde, farklı kalınlıklarda bükülerek hazırlanmaktadır. Çelik raf depolama cıvata somun yardımıyla kurulum yapılan vidalı sistem raf modelidir. Köşe ayaklar arşiv rafında olduğu gibi 40*40 ebatlarında üretilmektedir. Çelik raf depolama sistemlerinde profiller en az 2,00 olarak üretilmektedir. Çelik raf sistemleri, depolama alanında kullanabileceğiniz en ekonomik depo raf modelidir. Bu raf sistemleri sizlere deponuzda daha geniş alan sağlayacağı gibi sizlere işinizde de kolaylık sağlamaktadır. Aradığınız ürünleri kolayca bulacağınız, eksik ürünlerinizi hızlıca tamamlayabileceğiniz kolaylıklar sağlamaktadır. Cıvata somun yardımıyla kurulan bir sistem olmasına rağmen çok portatif kurulum ve demonte işlemleri yapılmaktadır. Taşınma esnasında sizlere uzman ekiplerin yardımı olmadan da kendiniz sökme takma yapabilirsiniz.

Çelik Raf Depolama

Çelik raf ürünleri, depolama ve arşivleme alanlarında en çok tercih edilen raf ürünlerinin başında geliyor. Bu raf sistemleri, çeşitli işletmelerde ve arşiv alanlarında sıklıkla tercih ediliyor. Gerek evlerde gerekse de iş alanlarında kullanılan bu ürünler metal raf sistemleri gibi sağlam olması ile biliniyor.

Çelik raf sistemleri, DKP sac malzemeden üretiliyor ve birinci sınıf kalitede satışa sunuluyor. Teknik Raf Sistemler tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bu ürünler, her zaman uygun fiyat politikası ile satışa sunulmaktadır. Çelik raflar hakkında daha fazla bilgi almak adına yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Çelik raf ürünleri konusunda uzun yıllardır hizmet sunan Teknik Raf Sistemleri, depolama ürünleri için özel çalışmalar yapmaktadır. Teknikraf.com adresinden de ulaşabileceğiniz raf modelleri ile ön plana çıkan firma, kaliteyi ucuza satmayı nedeniyle de tercih ediliyor. Çelik raflar alanında uzman olan firmanın bu alanda satışa sunduğu pek çok kullanışlı ve kaliteli model de bulunuyor.

Teknik Raf Sistemleri firması tarafından yok satan bu ürünlere siz de göz atabilirsiniz. Yüksek standartlara sahip olan bu ürünleri seneler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. 25 seneye kadar bozulma belirtisi göstermeyen depolama ürünleri ile kendinize alan açın.

Çelik Raf Depolama Kullanım Alanları

Çelik raf ürünleri kullanım alanları başında elbette pek çok depolama alanı gelmektedir. Bu tip raf sistemleri her türlü iş kolunda depolama alanlarının vazgeçilmez raf sistemleridir. Özellikle mağazacılık, otomotiv ve arşivcilik alanlarında bu tip depolama sistemleri kullanılıyor. Bunun yanı sıra pek çok ofiste de çeşitli gereçlerin muhafaza edilmesi adına çelik raflar tercih edilebiliyor.

Çelik malzemeden üretilen raf sistemleri, aynı zamanda evin çeşitli bölgelerinde de kullanıma uygun ürünlerdir. Özellikle bodrum katına sahip bir eviniz varsa bu alanda çelik rafları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde kiler ya da ardiye alanları için de çelik malzemeden üretilen raflar sizin yeni yardımcınız olabilir. Pek çok resmi dairede ve iş merkezinde de çelik raflardan oluşan arşiv alanları mevcuttur.

Çelik Raf Depolama Sistemlerinin Faydaları Nelerdir?

Çelik raf ürünlerinin en büyük faydalarından biri depolama alanlarının en kullanışlı ürünleri olmasıdır. Metal raf sistemleri arasında yer alan bu ürünleri uzun seneler boyunca bozulma belirtisi olmadan kullanabilirsiniz. Teknik Raf Sistemleri tarafından üretilen çelik raflarda her daim birinci kalite malzemeler kullanılmaktadır.

Çelik rafların depolama ve arşivleme amacı ile kullanılması size yepyeni alan açmada oldukça etkili bir yöntemdir. Çalışma ve yaşam alanınızın daha derli toplu olması için çelif rafları kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu raf sistemleri sayesinde sık kullanmadığını pek çok gereci düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Çelik Raf Depolama Fiyat Listesi

Raf sistemleri fiyat listesi için ancak yapılan keşif çalışması neticesinde net bir bilgiye ulaşılabilir. Teknik Raf Sistemleri tarafından verilen hizmette de gerekli keşifler yapıldıktan sonra net fiyat bilgisini alabilirsiniz. Teknik Raf Sistemleri, bu alanda her zaman uygun fiyat politikası ile ön plana çıkmış köklü bir firmadır. Firma, müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak kaliteyi ucuza satması ile bilinmektedir.

Çelik raf ürünleri için fiyat bilgisi almak için fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Bunun yanı sıra Teknik Raf Sistemleri tarafından görevlendirilen uzman ekip de size fiyat bilgisi konusunda yardımcı olacaktır. Keşif ekibi ile irtibata geçerek çelik raflar hakkında daha kapsamlı bilgilere de ulaşmanız mümkündür. Teknik Raf, depolama alanında uzun zamandır hizmet veren köklü bir firmadır.

Cıvatalı depolama rafları ve ölçülendirme; Profillerde yer alan dik ve yatay delikler yardımıyla her 2,5 mm de raf takma imkanı sağlamaktadır. Çelik raf depolama da kullanılan ölçüler standart olarak üretilmektedir, Raf derinlikleri, 59 cm, 75 cm, 93 cm gibidir. Çelik raf sistemleri genişliği 3 farklı ölçüde üretilmektedir bunlar, 60 cm, 75 cm ve 93 cm tir. Profil ayak ölçüleri , 200 cm, 250 cm ve 300 cm olarak üretilmektedir ama bu ayaklar zaman-zaman ihtiyaca göre 220 cm veya 275 cm gibi ara ölçülere kesilmektedir.

Teknik Raf Kimdir

Firmamız raf sistemleri Alanında 1995 Senesinden Bu yana yer almaktadır. 2000 Senesin de TEKNİK RAF ismini alarak Kurulan Firmamız Kendi Sektörün de Hizmet verdiği ürün yelpazesini genişleterek yoluna sağlam adımlarla devam ederek günümüze kadar gelmiştir.16 Yıldır , Minimum ücret, maksimum hizmet sunuyoruz. 16 Yıllık Hizmet süresinde Hizmet verdiğimiz Kurumsal, Kobi, Küçük esnaf ayrımı yapmadan yaptığımız işin kalitesini hizmet anlayışını değişmeden aynı ciddiyetle devam etmektedir. Raf Sistemleri alanında Sizlere TEKNİK ÇÖZÜMLER sunuyoruz. Yaptığımız her projede önceliğimiz Ekonomik fiyatlara Maksimum Kalite sunmaktır.
Sizin Görüntünüz, Bizim Prestijimizdir

Müşteri Hizmetleri : 0212 293 29 59

Teknik Raf Çelik Raf Depolama Ölçüleri

Çelik raf ölçüleri için sizin de ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak net bir oran verilebilmektedir. Fakat Teknik Raf Sistemleri tarafından satışa sunulan çelik rafların bazılarında sabit oranların kullanılması söz konusudur. Buna göre çelik rafların tabla derinliği olarak 59 cm oranı önerilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra çelik raflarda kullanılan köşe ayakları da 40*40 oranında standart olarak kabul edilmiştir. Çelik rafların genişlik ölçüleri de üç ayrı grupta incelenmektedir. Buna göre standart bir çelik raf genişliği 60 cm, 75 cm ve 93 cm olmak üzere üç farklı şekilde belirlenmiştir. Siz de bu oranlardan size en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Çelik raf ölçüleri ve taşıma kapasiteleri
  22263143597593
600.70 mm80 Kg.80 Kg.75 Kg.65 Kg.   
7575 Kg.75 Kg.70 Kg.60 Kg.   
9370 Kg.70 Kg.60 Kg.55 Kg.   
601.00 mm  85 Kg.80 Kg.80 Kg.  
75  80 Kg.75 Kg.75 Kg.  
93  75 Kg.70 Kg.70 Kg.  
601.20 mm  90 Kg.85 Kg.90 Kg.90 Kg.90 Kg.
75  85 Kg.80 Kg.85 Kg.85 Kg.85 Kg.
93  75 Kg.75 Kg.80 Kg.80 Kg.80 Kg.
601.50 mm    100 Kg.100 Kg.90 Kg.
75    95 Kg.95 Kg.85 Kg.
93    90 Kg.90 Kg.80 Kg.

Galeri

Teknik Raf Çelik Raf Sistemleri

Teknik Raf imzası ile üretilen çelik raflar, uzun ömürlü olmaları sebebiyle tercih sebebidir. Teknik Raf firması da çelik raf sistemleri İstanbul için en uygun hizmeti sunan firmaların başında gelmektedir. Uzun yıllardır raf sistemlerinin üretilip monte edilmesi hizmetini sunan firma, bu alanda iddialı hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Çelik raf sistemleri, paslanmayan ve bozulma belirtisi göstermeyen oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bu ürünleri, pek çok alanda sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Depolama ya da düzen isteyenler için hem akılcı hem de sağlam çözüm olan çelik raflar, uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor.

Çelik Raf Sistemleri

Çelik raf sistemleri olarak bilinen ve uzun yıllardır kullanılan bu raf ürünleri, her alanda kullanıma uygun sağlam ürünlerdir. Teknik Raf firması tarafından üretilen bu raflar, DKP sacdan üretilmekte olan kaliteli raf sistemleridir. Paslanmaz çelik raf sistemleri, statik toz boya ile RAL7046 gri renge boyalı halde teslim edilir.

Teknikraf.com adresinde bulabileceğiniz bu raf sistemleri, depolama ve arşiv alanları için de oldukça uygundur. Hem evde hem de iş yerlerinde kullanıma uygun olan çelik raf modelleri ile kendinize daha geniş bir alan yaratabilirsiniz. Gelin, uzun yıllardır sorunsuz bir şekilde kullanılabilen bu raf modellerine daha da yakından bakalım.

Çelik Raf Depolama Fiyatları

Çelik Raf Depolama fiyatları ile alakalı bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en yakın zamanda size geri dönüş yapacaktır.

Fiyat Teklif Formu