Size bir telefon kadar yakınız
0553 291 21 07
Dil Seçin

Lastik Rafı

12.04.2023
3 görüntülenme
Lastik Rafı

Lastik rafı

Lastik rafı, genel olarak otomotiv sektöründe çok kullanılmakta olan bir raf modelidir. Bu raf sistemleri lastik istifleme ve jant istifleme amaçlı kullanılan geçme sistem bir raf modelidir. Lastik raf sistemleri mini rack sistemleri üzerine uygulanan farklı alanlarda da kullanılabilmektedir, örnek vermek gerekirse lastik raf sistemlerinde tabla kullanılmamaktadır bu raflara parçalı tabla eklendiği zaman yedek parça stoklamak için kullanıla bilen çok kullanışlı bir raf modelidir.

Lastik raf sistemleri mini rack sistem raflar gibi kutu profilden yapılmaktadır. Lastik raf sistemleri derinliği 45/50 cm arasında değişmektedir, raflar genel olarak standart 19” lastikler için yapılmaktadır aynı zamanda geniş büyük araç lastikleri içinde kullanılabilmekte olan geçme sistem raf modelidir. Lastik raf sistemler kullanıldığı alana yer kazandırarak kullanıcısına kolaylık sağlamaktadır.

Kullanılacak Lastik çapına göre derinlik daha da arttırılabilmekte tir ve depo alanınızın yüksekliğine göre en kullanışlı ölçülerde üretimi yapılmaktadır. Fiyat olarak ekonomik ve oldukça dayanıklı bir raf sistemidir. Montajı oldukça hızlı ve pratiktir. Bu raf sistemlerine daha sonra yan yana ilave raf kurulacağı gibi kolaylıkla sökülerek farklı bir alanda kurularak kullanılabilir.

Ürün Görselleri

Lastik rafı özellikleri

Lastik raf sistemleri, otomotiv sektörüne hitap eden oldukça kullanışlı bir raf sistemidir. Bu ürünlerin lastiklerin depolanmasında aktif bir şekilde kullanılması mümkündür. Lastik depolama rafı olarak da adlandırılan bu sisteme Teknik Raf firması sayesinde ulaşabilirsiniz. Lastik ve jant istifleme alanında sıklıkla kullanılan bu raf sistemleri depolama alanında üreticilere yardımcı olmaktadır.

Lastik saklama standı adıyla da tanımlanan bu raf sistemleri genellikle kısa boylu raflardan oluşmaktadır. Kişiye göre de düzenlenip yeniden oluşturulan bu raf sistemleri, standart bir lastik için uygundur. Bunun dışında diğer tüm yedek parça ve lastik çeşitleri için de çeşitli düzenlemeler yapılabilmektedir.

Lastik raf sitemleri, Teknik Raf imzası ile satışa sunulan en önemli ürünler arasında yer almaktadır. Teknik Raf Sistemleri, gerek tekstil gerekse de otomotiv sektörü için özel üretim olan raf sistemlerini inşa ediyor. Bu sayede bu sektörlerde çalışan kişilerin depolama ve arşiv ihtiyaçları da karşılanmış oluyor.

Teknikraf.com adresinde yer alan ürün kataloğuna da göz atarak sizin için en uygun depolama raf sistemini tercih edebilirsiniz. Her bir ürün, Teknik Raf bünyesinde tamamen kaliteli malzemelerden üretilen ürünlerdir. Üstelik Teknik Raf imzası taşıyan tüm ürünler için size özel fiyat fırsatlarından da faydalanmanız mümkündür.

Lastik Raf Sistemleri Kullanım Alanları

Lastik raf sistemleri, adından da anlaşılacağı üzere lastik depolama için kullanılan oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bu ürünlerin çeşitli modellerine her otomotiv alanında hizmet sunan işletmelerde denk gelebilirsiniz. Lastik ve jant depolama için özel olarak üretilen bu raf sistemleri, kişinin ihtiyacına göre uyarlanan modüler ürünlerdir.

Her ne kadar lastik rafı olarak adlandırılıyor da olsa bu raf sistemlerinin kullanım alanları çok yönlüdür. Portatif ve modüler ürünler olan lastik raflarını daha başka pek çok alanda kullanabilirsiniz. Üstelik bu raf sistemlerine talepleriniz doğrultusunda eklemeler de yaptırmanız mümkün olacaktır.

Teknik Raf bünyesinde sunulan bu hizmette lastik raflarını diğer pek çok depolama ihtiyacınız için de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda hem iş yerinizde hem de evinizde böyle bir raf sistemine ihtiyaç duymanız da mümkündür.

Lastik Raf Ölçüleri

Her bir lastik raf tablası ölçülere ve kalınlığa bağlı olarak aşağıdaki taşıma kapasitelerine sahiptir.

Lastik Raf Ölçüleri
22263143597593
600.70 mm80 Kg.80 Kg.75 Kg.65 Kg.
7575 Kg.75 Kg.70 Kg.60 Kg.
9370 Kg.70 Kg.60 Kg.55 Kg.
601.00 mm85 Kg.80 Kg.80 Kg.
7580 Kg.75 Kg.75 Kg.
9375 Kg.70 Kg.70 Kg.
601.20 mm90 Kg.85 Kg.90 Kg.90 Kg.90 Kg.
7585 Kg.80 Kg.85 Kg.85 Kg.85 Kg.
9375 Kg.75 Kg.80 Kg.80 Kg.80 Kg.
601.50 mm100 Kg.100 Kg.90 Kg.
7595 Kg.95 Kg.85 Kg.
9390 Kg.90 Kg.80 Kg.
Ürün Videoları
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Gönder
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?