Teknik Raf

Hafif Yük Grubu

Mini rack raf sistem Kutu profilden üretilen bu raf sistemleri müşterilerin kullanım alanlarına göre özel ölçülerde üretilmektedir. Kutu profil ayaklar 30*50 veya 40*60 tan imal edilerek taşıma kapasitesini yükseltmektedir.

Mini rack sistem ile çelik raf sistem arasında bir raf modelidir. Ekonomik olarak da her iki ürün arasında bir fiyatı vardır. Çelik raf için ağır olup, mini rack için ağır olan yüklerinizi istifleyebileceğiniz en ideal raf sistemidir.

Lastik rafı, genel olarak otomotiv sektöründe çok kullanılmakta olan bir raf modelidir. Bu raf sistemleri lastik istifleme ve jant istifleme amaçlı kullanılan geçme sistem bir raf modelidir. Lastik raf sistemleri mini rack sistem raflar gibi kutu profilden yapılmaktadır.

Kumaş raf sistemleri, Geçme sistem bir raf sistemleri modelidir. Kumaş rafı ölçüleri müşterilerin siparişi üzerine özel olarak hazırlanmaktadır. Kumaş raf sistemleri mini rack sistem modeline uygun sistemdir. Tablaları DKP bükümlü sac, sunta lam veya MDF den yapılmaktadır.