Teknik Raf

Hakkımızda

Teknik Raf:
Bir Tepeteknik Kuruluşudur.

Hakkımızda

Teknik Raf 1995 yılından bu yana Raf Sitemleri konusunda Türkiye’nin en iyi raf imalatçısı olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bulunduğu raf üretimi sektöründe verdiği kaliteli hizmet ve geniş ürün yelpazesi ile piyasada yer alan diğer raf firmaları arasından sıyrılmaktadır. Gelecek dönemler için yaptığı yatırımların da katkısı ile raf sistemleri üretimi alanında hızla ancak verimli bir kapasitede büyüyerek yol almaya devam edecektir. Modern raf üretim tesisi, ürün kalitesi, büyük ya da küçük işletme demeden herkes için uygun şartlarda raf imalatı yapması Teknik Raf’ın önemli değerleridir.

Türkiye’nin en iyi raf imalatçı olmak için sözden daha fazlasının gerektiğini bilen Teknik Raf, ‘’Sizin Görüntünüz, Bizim Prestijimizdir’’ mottosu ile hareket eder. Depo raf sistemleri, metal raf, çelik raf sistemleri, hafif yük rafları, dolap modelleri ve mağaza raf sistemleri ile kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla ulaşılabilir hale getirerek, piyasada işletmelerin kolaylıkla raf sistemleri konusunda teknik çözümlere ulaşmalarını sağlar.

Teknik Raf ile Raf Sistemleriniz Güvencede

Teknik Raf olarak raf üretimi aşamasında malzeme tüketen, farklı sektörlere üretim yapan sanayici bir firma olarak çevre konusunda da hassas ve sürdürülebilir üretime odaklı hizmet vermektedir. Bu konuda da kaliteden ödün vermeden her ölçüde müşterinin sorunlarını çözmek için özen göstermektedir.

Raf sistemleri üretimi konusunda farklı sektörlerin değişik talepleri için farklı üretim bantları oluşturmuş ve her üretim bantında prosedürlerin ve süreçlerin de özenle takibini sağlayan teknik personele sahiptir. Deneyim ve tecrübe ile her sektör için gereken ürün yelpazesini önceden belirleyerek, gelen talepleri hızlı şekilde karşılamaktadır. Firmaların raf kurulumu istedikleri alanlar Teknik Raf’ın da vitrini olmaktadır. Alanın en verimli ve en sağlıklı şekilde uzun yıllar boyu kullanılması için teknik personel özenle çalışır ve kurulumu sağlar.

Raf Sistemleri için Geniş Ürün Yelpazesi

Raf sistemleri ürünler arasından ağır yük depo rafı, hafif yük depo rafı, askı ve lastik raf sistemleri, çok talep edilen uzun ömürlü kullanım ile paslanmaz raf sistemleri, raylı arşiv ve dosya dolapları da bulunuyor. Her işyerinin ihtiyaçlarının farklı olduğunu düşünerek hazırladıkları geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin raf sistemleri konusunda öne çıkan firmalarından biri olduklarını da kanıtlıyorlar.

Çok farklı ürün yelpazesi üzerinde çalışmak üretim kalitesi anlamında neler olabilir sorusunu aklınıza getirebilir. Ancak Teknik Raf bu konuda asla taviz vermeden üretim yapmaya odaklanıyor. Kaliteli üretim, uygun seçenekler ve uzun ömürlü olmaları ile Teknik Raf raf sistemleri önemli bir fark yaratıyor.

Neden Teknik Raf?

Teknik Raf için ‘’Neden Teknik Raf?’’ sorusu çok gündeme geliyor, çünkü 1995 yılından bu yana piyasada hızlı gelişen bir raf firması olması ile fark ediliyor. Ancak piyasada hızlı çıkış yapması ve çok tercih edilmesi sadece bu nedene bağlı değil. Çünkü firmanın çok farklı özellikleri var:
 
Küçük ölçekli işletmelerin giderleri arasında önemli bir yer tutan mekanlarının hazırlanması için gereken keşif ve proje desteği, Teknik Raf’ta ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Bu konu tüm işletmeler için çok değerli, çünkü sadece proje konusunda ya da mekanın keşfedilmesi konusunda ciddi gider çıkabiliyor. Teknik Raf sizleri üzmeden ve yormadan işinizi nasıl kolaylaştıracağını da göz önünde bulundurarak ekonomik fiyatlandırma, hızlı ve kaliteli ürün teslimatı, garantili kurulum hizmeti ile her zaman yanınızda…