Size bir telefon kadar yakınız
0553 291 21 07
Dil Seçin

Hafif Yük Rafı

11.04.2023
2 görüntülenme
Hafif Yük Rafı

Hafif yük rafı, mini rack sistem ile çelik raf sistem arasında bir raf modelidir. Ekonomik olarak da her iki ürün arasında bir fiyatı vardır. Çelik raf için ağır olup, mini rack için ağır olan yüklerinizi istifleyebileceğiniz en ideal raf sistemidir. Müşteriye özel üretilir ve kullanıma göre dizayn edilmektedir. Elle yükleme rafı olarak da bilinen bu raf modeller hafif taşımacılık ve muhafaza için uygun modellerdir. Teknik Raf Sistemleri tarafından üretilen bu modellerin kullanımı ve taşınması da oldukça kolaydır. Geçme raf olarak da bilinen bu ürünler çok çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. Genellikle hafif malzemelerin taşındığı bu raf sistemlerini siz de kişiselleştirebilirsiniz.
Mini rack ile çelik raf arasında bir seöenek sunmak adına ve daha ekonomik bir geçme sistem üretmek adına üretime sunulmuş ve müşterilerimiz tarafından da tercih edilmeye başlanmıştır. Çok satan sistemler arasında yer alan bu raf modelleri özelleştirilebilir olması nedeniyle farklı isimlerle de anılmaktadır. Portatif bir kullanıma sahip olan bu raf modellerini bir biri ile ekleme yaparak da kullanmanız mümkün olacaktır. Hafif materyalleri taşıyan bu raf modelleri hakkındaki genel bilgilere daha yakından bakalım.

Ürün Görselleri

Hafif Yük Raf Sistemleri Kullanım Alanları

Hafif yük rafı yani hafif rack raf sistemleri kullanım alanları arasında mağazalar, gıda sektörü, arşivler ve çeşitli depolama alanları yer almaktadır. Pek çok alanda kullanılabilen bu ürün, portatif ve kolay taşınabilir olması nedeniyle de tercih edilmektedir. Hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanılabilen bu raf sistemlerini kolay bir şekilde monte ettirmeniz de mümkündür. Ayarlanabilir duvar raf sistemleri arasında da yer alan bu ürünleri özellikle de yoğun sipariş alan iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Boyutları erişilebilir olan bu raf sistemleri evinizin çalışma ya da depolama alanları için de uygundur. Geçme raflardan oluşan bu sistemi dilediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Üstelik modüler olan bu ürüne gerektiğinde ekleme de yapabilirsiniz.

Ürün Videoları
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Gönder
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?