Size bir telefon kadar yakınız
0553 291 21 07
Dil Seçin

Çelik Raf Askılı

31.10.2017
2 görüntülenme
Çelik Raf Askılı

Çelik Raf Askılı sistem Nedir?

Çelik raf sistemleri bir başka modelidir, Hem depolama amaçlı hem ürün asmak için kullanılabilen ekonomik bir raf sistemidir. Cıvatalı bir sistem olarak askılı ve raflı kurulabilir. Kullanılacak olan askı boruları en 1,50 mm kalınlığında ve 25 mm çapında olmaktadır. Dayanıklı olması adına 93 cm den fazla genişlik yapılmamaktadır. Çelik raf askılı sistem, paslanmayan ve bozulma belirtisi göstermeyen oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bu ürünleri, pek çok alanda sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Depolama ya da düzen isteyenler için hem akılcı hem de sağlam çözüm olan çelik raflar, uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor.

Ürün Görselleri

Çelik Raf Sistemleri

Çelik raf sistemleri olarak bilinen ve uzun yıllardır kullanılan bu raf ürünleri, her alanda kullanıma uygun sağlam ürünlerdir. Teknik Raf firması tarafından üretilen bu raflar, DKP sacdan üretilmekte olan kaliteli raf sistemleridir. Paslanmaz çelik raf sistemleri, statik toz boya ile RAL7046 gri renge boyalı halde teslim edilir.

Teknikraf.com adresinde bulabileceğiniz bu raf sistemleri, depolama ve arşiv alanları için de oldukça uygundur. Hem evde hem de iş yerlerinde kullanıma uygun olan çelik raf modelleri ile kendinize daha geniş bir alan yaratabilirsiniz. Gelin, uzun yıllardır sorunsuz bir şekilde kullanılabilen bu raf modellerine daha da yakından bakalım.

devam etmektedir.

Askılı Sistemleri Kullanım Alanları

Çelik raf modelleri, pek çok alanda kullanıma uygun kaliteli ve kullanışlı modellerdir. Bu tip raf sistemleri depo ve ardiye alanlarında kullanıma uygun olan ve yük taşıma kapasitesi yüksek olan ürünlerdir. Aynı zamanda çelik rafları farklı dekoratif düzenlemeler için de kullanmanız mümkündür. Özellikle de iş yerlerine brütal bir hava katan bu raf sistemlerini yaşam alanlarına adapte etmeniz de mümkün olacaktır.

Çelik raf sistemleri, ev ve ofis haricinde hastane ya da çeşitli kliniklerde de kullanılabilir. Aynı zamanda okul ve diğer kalabalık resmi dairelerde de bu tip raflara ihtiyaç duyulmaktadır. Modellerine ve boyutlarına göre eşya taşıma kapasitesi olan bu rafları özelleştirme şansınız da bulunuyor.

Çelik rafların kullanım alanı dışında nemli ve soğuk alanlar kalıyor. Nemli alanlarda ve soğuk hava depolarında bu tip raf sistemlerinin kullanılmaması tavsiye ediliyor. Nemden dolayı etkilenebilen bu raf tiplerinin boyaları nemin etkisiyle sökülebiliyor. Çelik rafları daha uzun süre kullanmak için nemli bölgelerden mutlaka uzak tutmalısınız.

Teknik Raf Çelik Raf Sistemleri Ölçüleri

Çelik raf sistemleri için belirlenen ölçüler standart olup farklı alanlarda kullanımlar için de uygundur. Derinlik oranları değişken olan bu raf çeşitlerin de 31 cm, 43 cm, 59 cm, 75 cm ve 93 cm olan ürünleri bulmanız mümkün olacaktır. Çelik malzemeden üretilen raf sistemlerinin her biri derinlik ve boyutsal ölçülerine göre taşıma kapasitesine sahiptir.

Çelik malzemeden üretilen raf satın alırken almanız gereken ölçüyü firma ekibine de danışabilirsiniz. Teknik Raf Sistemleri bünyesinde çalışan uzman ekipler sizin ihtiyaçlarınıza uygun ölçü oranlarını nedenleri ile size açıklayacaklardır. Bu gibi ölçüm ve diğer teknik alanlarda uzman ekipten yardım talep edebilirsiniz.

Aynı şekilde raf sistemlerini kullanacağınız alanlar da raf boyutunu ve derinliğini etkileyen konulardır. Raf sistemlerini kullanırken kullanım alanı ve amacı hakkında detaylı bilgileri uzman ekip ile mutlaka paylaşmanız gerekmektedir. Buna göre size en uygun raf ürünlerini satın alma yolunda uzman kişilerce yönlendirilmiş olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Gönder
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?