Size bir telefon kadar yakınız
0553 291 21 07
Dil Seçin

Çelik Raf Sistemleri

31.10.2017
2 görüntülenme
Çelik Raf Sistemleri

Çelik raf sistemleri; tüm sektörlerin kullanmak için gereksinim duyduğu sistemlerin başında gelmektedir. Bu ihtiyacı bütünüyle karşılamak isteyen firmamız, tüm taleplere uygun çelik rafları üretebilmekte ve kapsamlı bir hizmet sunabilmektedir.

Portatif özelliği ile öne çıkan çelik raf sistemleri işyerlerine düzeni, pratikliği ve kaliteyi getirebilecektir. DKP sac malzemesi kullanılarak üretilen bu raflar, dayanıklılığı ile uzun yıllar kalıcı ve konforlu bir hizmet alabilmenizi sağlayacaktır. Raf sistemi statik toz boyası kullanılarak, çeliğin ana rengi olarak bilinen RAL7046 gri renk tonuna boyanmaktadır.

Çelik Raf Sistemleri Hakkında

Çelik raf sistemleri uzun yıllardır var olan, hemen her sektörde aktif olarak kullanılan bir malzeme olarak bilinmektedir. Uzun yıllardır kullanılan bu ürün ortamın düzenli ve sistemli görünmesi açısından en doğru seçim olacaktır. Birçok kurum ve şirket çalışılan ortamlarının düzenli görünmesini isteyecektir. Düzen hem işin sistemli yürümesini sağlarken, hem de ortamın daha hoş görünmesini sağlayacaktır.

Özellikle depolama ve arşiv olarak kullanılan ortamlarda sağladığı düzen sayesinde fazladan yer açılabilecektir. Ayrıca düzenli görünmesi sayesinde, çalışanların aradığı her türlü malzemeye kolayca ulaşabilmesi mümkün olacaktır. Raf sistemleri tasarlayarak her sektörün ihtiyacını karşılayan firmamızda, hemen her ölçü ve ebada uygun ürün tasarlanabilecektir. Bunun dışında farklı renk ve model alternatiflerine ulaşılabilmesi de mümkündür.

Teknik Raf Çelik Sistemleri

Teknik raf çelik sistemleri adı altında hizmet veren kurumumuzun, kaliteli ve güvenilir alt yapısı sayesinde müşterilerinden takdir toplamayı başarabilmektedir. Çelik raf sistemleri İstanbul bölgesinde tanınan firmamız, uygun hizmet içeriğiyle de tanınmaktadır. Uygun fiyat içeriğini kaliteli ile buluşturan kuruluşumuz, müşterilerinin cebine ve taleplerine daima öncelik vermektedir.

Raf sistemi üreten firmamızın hizmeti yalnızca bununla sınırlı değildir. Model, ölçü ve renk içeriğine göre tasarlanan raflarımız, istenen alanlara monte edilebilmektedir. İşinde uzman ve tecrübeli çalışanlarımız rafları güvenli bir şekilde monte ederek, konforlu bir şekilde kullanabilmenize öncü olacaktır. Akılcı ve sağlam bir seçim olan raf sistemlerimiz ile iş yerlerinizi değiştirebilmeniz için yalnızca sipariş vermeniz yeterli olacaktır.

Çelik Raf Sistemi Faydaları Nelerdir?

Çelik raf modelleri faydaları, saymakla bitmeyecek kadar fazladır. Teknik raf sistemleri bünyesinde oluşturulan tüm raf sistemleri paslanmaz özelliği ile öne çıkmaktadır. Bu yönüyle, çok nemli olmayan ortamlarda güvenle tercih edilebilecektir. Bir diğer özelliği ise dayanıklı oluşudur. Taşıma kapasitesi hayli fazla olduğu için, her türlü eşyanın depolanması için ideal bir seçim olacaktır.

Depo, ardiye alanlarında tercih edilen bu ürünlerde ortamınıza göre dekoratif düzenlemeler yapabilmeniz mümkün olacaktır. Çelik raf sistemleri klinikler, resmi daireler ve okul ortamları içinde tercih edilebilir. Brütal bir havası bulunan bu sistemler, kullanıldığı her yaşam alanına konforu taşıyabilecektir. Çelik raflar malzeme içeriği sayesinde daima soğuktur.

Bu özelliği ile soğuk hava depoları ya da benzeri ortamlar için uygun olmayacaktır. Fiyat ve performans açısından tatmin eden firmamız, olası her durumda malzemesinin arkasındadır. Çelik raf sistemlerinde herhangi bir olumsuzluk yaşamanız halinde, yaşanılan tüm mağduriyetleriniz tarafımızca giderilebilecektir.

Teknik Çelik Raf Sistemleri Kullanım Alanları

Çelik raf sistemleri ağırlıklı olarak düzen ihtiyacı duyulan, depo ve ardiyelerde tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra dosyalama yöntemi ile tüm bilgilerini saklayan iş yerlerinin dosyalarının düzenli kalabilmesi için tercih edilebilir. Kütüphane, okul, klinik, hastane, kargo, ambar, oteller gibi pek çok ortam çelik raf sisteminin aktif olarak kullanıldığı alanlar arasındadır.

Çelik Raf Ölçüleri

Teknik Çelik raf sistemleri firmamız hemen her ölçüde raf sistemini tasarlayabilmektedir. Raf sisteminde ölçüler kullanım alanının durumuna göre farklılık gösterecektir. Geniş alanlar için büyük raf sistemleri, dar alanlar için ise küçük raf sistemleri uygun olabilecektir. Çelik raf profilleri ilk olarak derinlik bakımından farklılık göstermektedir. Ağırlıklı olarak 31,43,59,75 ve 93 cm genişlikleri tercih edilmektedir.

Depolamak istediğiniz ürün kapasitesine göre istediğiniz tüm derinlik ölçüsünü tercih edebilirsiniz. Seçilen derinlik ağırlıkları ortalama 60 ila 90 kilogram arasında yük taşıyabilmektedir. Boyutsal olarak ise kişi dilediği santimetre boyu kadar sipariş verebilecektir. Ölçü siparişinde ilk olarak çalışanlarımızın, kullanım alanını görmesi daha doğru olacaktır. Firma ekip çalışanlarımız, en doğru ve en sağlıklı ölçünün oluşturulması adına yol gösterici olabileceklerdir.

Çelik Raf İmalatı ve Fiyatları

Çelik raf modelleri siparişinde, güvenilir ve kapsamlı bir hizmet veren firma seçilmesinin önemi büyüktür. Aksi takdirde uzun ömürlü ve aktif olarak kullanılan bir depolama alanının yaratılması söz konusu olamayacaktır. Bunun yanı sıra herhangi bir olumsuzluk yaşanması halinde, ürününün arkasında duran bir firma ile muhatap olunması da son derece önemlidir.

Tüm bu noktalar ışığında Teknik çelik raf sistemleri referansları ve güvenilirliği ile göz doldurabilecektir. Çelik raflar profil, tabla, somunlar ve koruyucu plastik içeriği olmak üzere 4 farklı parçaya sahiptir. Özel siparişlerde renk, model ve tasarım değişikliği yapılabilecektir. Onun dışında standart olarak satılan 2, 2.5 ve 3 metrelik gri çelik profillerimizde mevcuttur. Her bir çelik raf 4 adet 40*40 ebadındaki ayaklar ile sabitlenir. Bu nedenle zemini rahatlıkla kavrayabileceklerdir. Ürünlerin fiyat içeriği ise, ürün özellikleri ve ölçülerine bağlı olarak belirlenecektir. Bu kapsamda İstanbul içi ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanarak, fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sitemiz teknikraf.com üzerinden tüm modellerimizi inceleyerek, onlarca seçenek arasından seçiminizi yapabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Gönder
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?