Size bir telefon kadar yakınız
0553 291 21 07
Dil Seçin

Kumaş Rafı

12.04.2023
2 görüntülenme
Kumaş Rafı

Kumaş Depolama Raf Sistemleri

Kumaş raf sistemleri, Geçme sistem bir raf sistemleri modelidir. Kumaş rafı ölçüleri müşterilerin siparişi üzerine özel olarak hazırlanmaktadır. Kumaş raf sistemleri mini rack sistem modeline uygun sistemdir. Tablaları DKP bükümlü sac, sunta lam veya MDF den yapılmaktadır.

Yaklaşık olarak 250 kg / 750 kg arası yük taşıma kapasitesi vardır. Konacak yük ve ürünün ölçülerinde özel olarak üretimi yapılmaktadır. Taşıyacağı yüke göre Ayak ve Travers ( Taşıyıcı Kol ) Kutu profil ölçüleri ve Kalınlıkları değişmektedir.

Ürün Görselleri

Kumaş Raf Sistemleri

Raf sistemleri arasında önemli bir yere sahip olan kumaş raflar, pek çok sektörde depolama yardımcısı olarak kullanılıyor. DKP sac, sunta lam ve MDF malzemelerden yapılan bu raflar sağlamlıkları ile de ön plana çıkmaktadır. Kumaş depo raf sistemleri olarak da adlandırılan bu ürünlerin arşiv ve depolama alanlarında kullanılması mümkündür.

Kumaş rafı, tekstil sektöründe kullanılan ve ağırlığa karşı dayanıklı olması sebebiyle tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünlerin en büyük özelliği mini boyda olmasına rağmen fazla kiloda malzeme taşıyabiliyor olmalarıdır. Gelin, kumaş taşıma ve depolama raflarının temel özelliklerine daha da yakından bakalım.

Kumaş Raf Sistemleri Hizmeti

Raf sistemleri arasında özel bir üretim olan kumaş raflar, Teknik Raf güvencesi ile üretilen kaliteli ürünlerdir. Kumaş taşıma kapasitesi bulunan bu ürünler, minik boyda olmalarına rağmen oldukça güçlü bir sisteme sahiptir. Teknikraf.com adresinde de yer alan katalog üzerinden kumaş rafları modellerine göz atabilirsiniz.

Teknik Raf bünyesinde sunulan hizmetler arasında yer alan kumaş raflarının her biri kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Nakliyesi ve kurulumu da bir hayli kolay olan bu ürünleri yalnızca tekstil alanında değil pek çok alanda tercih edebilirsiniz.

Kumaş Raf Sistemleri Kullanım Alanları

Raf sistemleri arasında önemli bir yere sahip olan kumaş rafları, genellikle tekstil alanının vazgeçilmez yardımcı ürünleridir. Kısa raf boyu ile ön plana çıkan bu ürünler aynı zamanda mini rack sistemleri arasında da yer almaktadır. Portatif kullanımı nedeniyle pek çok alanda tercih edilen bu ürünleri her yerde görebilirsiniz.

Depolama ve arşiv alanlarının modüler ürünleri olan kumaş rafları sayesinde pek çok malzemeyi tek bir yerde muhafaza edebilirsiniz. Çalışma alanları, iş yerleri, atölyeler ve fabrikalar bu tip rafların sıklıkla kullanıldığı yerler arasında yer almaktadır.

Kumaş Raf Sistemleri Faydaları Nelerdir?

Raf sistemleri arasında her daim ön plana çıkan kumaş raflarının faydalarının başında bu ürünlerin portatif olması geliyor. Kolay taşınan ve oldukça kolay bir kuruluma sahip olan bu raflar bu yüzden sıklıkla tercih ediliyor. Aynı zamanda geçme raf sistemleri arasında da yer alan bu ürünleri modüler bir şekilde kullanmanız da mümkün kılınıyor.

Kumaş rafları, sizin talepleriniz doğrultusunda inşa edilerek yine sizin ihtiyacınıza göre şekillenebiliyor. Lego benzeri bir tasarıma sahip olan bu rafları birbiri ile birleştirmek suretiyle de kullanabilirsiniz. Kısa boylu raflar arasında yer alan bu raflar genellikle yatay kullanım için uygundur. Bu sayede birden fazla rafı yan yana monte ederek sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kumaş rafları her ne kadar tek bir alanda kullanılabilir çizgisi yaratsa da bu rafların pek çok alanda kullanılması mümkündür. Yük taşıma kapasitesi ile ön plana çıkan bu ürünleri depolama ve arşiv alanlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kumaş Raflar Ne Kadar Yük Taşır?

Depo raf sistemlerinin Ayakları 30*50 Kutu profilden üretilmektedir, taşıyıcı kolları yani travers diye adlandırdığımız yükü taşıyan profiller 30*50 profilden üretilmektedir, tablalar raflara konacak yüke göre kalınlık ve ölçülerde değişkenlik göstermektedir. Uzun yıllar kullanılabilir ve kolayca taşıma yapılabilir. Lego gibidir, sökülüp takılarak farklı modellerde elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Gönder
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?