Size bir telefon kadar yakınız
0553 291 21 07
Dil Seçin
12.04.2023
3 görüntülenme
Mini Rack Raf

Mini rack raf sistem Kutu profilden üretilen bu raf sistemleri müşterilerin kullanım alanlarına göre özel ölçülerde üretilmektedir. Kutu profil ayaklar 30*50 veya 40*60 tan imal edilerek taşıma kapasitesini yükseltmektedir. Bu rafların bir diğer özelliği yan yana kullanımlar da ortak ayak kullanmalarıdır. Bu sistem kullanıcısına düşük maliyet sağlamaktadır.

Geçme depo raf sistemleri derinliği ve genişliği değişken olmakla beraber sınırlama da bulunmaktadır. Raf derinliği maksimum 100 cm olarak belirlenmiştir, raf genişliği ise konacak yüke göre maksimum 200 cm ye kadar çıkmaktadır. Geçme depo raf modellerinin bir diğer avantajı bu raf sisteminin kurulumunda hiçbir vida veya benzeri bağlantı elemanlarının kullanılmamasıdır. Tamamen geçme bir raf olan Mini rack sistem oldukça basit kurulum ve de monte işlemi yapılmaktadır.

İhtiyacınıza göre bu raf sistemlerine sonraki zamanlar da ilave raf eklenebilmektedir. Bu raf sistemleri üzerin de yük olsun veya olmasın çok sağlam bir şekilde ayakta durmaktadır. Bir çok avantajlarının olduğu depo raf sistemleri çok farklı alan ve yükleri de taşımaktadır, bu raf sistemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Geçme sistem depo rafı Mini rack depo raf sistemleri tamamen geçme sistem hafif yük rafıdır. Elle yükleme yapılan çok dayanıklı ve portatif bir raf sistemidir. Maksimum 600 / 750 kg arasında yük taşımaktadır. Depo raflarının taşıma kapasitesini artırmak için taşıyıcı kolların daha kalın profilden olması ve üzerine konan tablaların en az 1,50 mm olması gerekmektedir. Kolay kullanıma sahip olan bu raf sistemleri raf ihtiyacı duyulan her alanda kullanılabilmektedir.

Ürün Görselleri

Metal Raf Sistemleri

Metal raf sistemleri, raf temalı ürünler arasında en popüler olanlardandır. Pek çok alanda da kullanılabilen bu sistemlerin uzun ömürlü olması da ürünün popülerliğini arttırmaktadır. Metal raf modelleri Teknik Raf Sistemleri tarafından ustalıkla inşa edilerek kullanıma sunulan başlıca ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünlerin depolama ve arşiv alanlarında kullanımı oldukça yaygındır.

Demir raf modelleri olarak da tanımlanan bu sistemlerin pek çok ağırlığa karşı dayanıklı olduğu da bir gerçektir. Elbette bu durumda satın alınan rafın derinlik hacmi ve boyutları da alınan verimi etkileyen bir durumdur. Söz konusu olan raf sistemlerinin kullanım alanlarına ve özelliklerine gelin daha da yakından bakalım.

Teknik Raf Metal Raf Sistemleri Hizmeti

Teknikraf.com adresinde örneklerini bulabileceğiniz metal raf sistemleri, uzun yıllardır kullanılan bir depolama yöntemidir. Vidalı raf sistemleri arasında yer alan metal raflar, arşiv gibi ortamların vazgeçilmez yardımcılarıdır. Metal malzemeden üretilen rafların uzun ömürlü ve paslanmayan cinsten olması da bu ürüne olan ilgiyi bir hayli yükseltmektedir.

Çelik raf sistemleri bünyesinde yer alan bu raf çeşitlerini Teknik Raf garantisi altında satın alabilirsiniz. Kullanışlı ve kaliteli malzemeden üretilmesi nedeniyle ön plana çıkan bu raf sistemleri, depolama alanları için uygundur. İster evinizdeki kiler bölümlerinde isterseniz de iş yerinizde bu kaliteli raf sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Metal Raf Sistemleri Kullanım Alanları

Söz konusu metal raf sistemleri olduğunda bu raf ürünlerinin kullanım alanlarının da bir hayli fazla olduğunu göreceksiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen ve uzun ömürlü kullanıma uygun olan bu raf sistemleri depo alanlarının vazgeçilmez ürünlerindendir. Uzun yıllardır aktif bir şekilde kullanılan bu raflar malzeme taşıma kapasitesi nedeniyle de pek çok alanda kullanılmaktadır.

Metal malzemeden üretilen bu raf sistemlerini arşiv gibi alanlarda da kullanabilirsiniz. Klasör ve dosyaların muhafaza edilmesi bakımından pek çok resmi dairede de metal raflar kullanılıyor. Metal raf, ancak çok nemli alanlarda kullanılmaması daha uygun olan bir yapıda da bulunuyor. Özellikle de soğuk hava deposu gibi alanlarda bu tip rafların tercih edilmemesi gerekiyor.

Nemli ve soğuk hava deposu gibi alanlar için o ortama uygun olana özel raf sistemleri tercih ediliyor. Her ne kadar paslanma ve bozulma belirtisi göstermese de metal rafların da nemli ortamlarda ömrü kısalabiliyor.

Metal Raf Sistemleri Faydaları Nelerdir?

Metal raf sistemleri, pek çok alanda uzun yıllar boyunca kullanılabilen kullanışlı ürünlerdir. Bu raf sisteminin en büyük özellikler arasında ürün taşıma kapasitesi yer almaktadır. Pek çok ürünü taşıyabilen metal raflar, depolama için önemli araçlardır. DKP sacdan üretilen ve kalınlıkları ihtiyaca göre değişebilen bu ürünleri hemen hemen her alanda kullanabilirsiniz.

Metal rafların en büyük avantajları arasında uygun fiyatlı olmaları da yer almaktadır. Özellikle de Teknik Raf Sistemleri bünyesinde üretilen metal rafların uygun fiyat garantisi de mevcuttur. Yani kaliteli bir ürünü oldukça uygun fiyatlara satın alarak karlı çıkabilirsiniz.

Metal Raf Sistemleri Fiyatları

Raf sistemleri İstanbul dağıtımı için Teknik Raf Sistemleri firmasına güvenebilirsiniz. Teknik Raf bünyesinde satışa sunulan metal raflar da uygun fiyatlı ürünler olması sebebiyle dikkat çekmektedir. Ürünlerin her biri kaliteli metal malzemelerden üretilmekte olup seneler boyunca bozulmadan kullanılabilmektedir. Bu da Teknik Raf Sistemleri firmasının müşteri memnuniyeti ilkesinin de bir kanıtıdır.

Metal raf sistemleri için belirlenecek olan fiyatlarda çeşitli parametreler kullanılmaktadır. Raf sistemlerinin boyutları ve derinlik ölçüleri de fiyata etki eden faktörlerdir. Teknik Raf Sistemleri firması bünyesinde yer alan uzman keşif ekipleri sizin ihtiyacınız olan ürünü size sunmakla görevli kişilerdir. Uzman ekip, gerekli incelemeler çerçevesinde sizin de fikrinizi alarak satın almanız gereken ürünü size beyan edecektir.

Teknik Raf Metal Raf Sistemleri Ölçüleri

Depo raf sistemleri arasında da yer alan metal rafların ölçüleri de ihtiyaca göre farklılık göstermektedir. Taşınılacak ihtiyaca göre kalınlığı arttırılabilen bu raf sistemlerinin ölçüleri hakkında gerekli bilgiyi Teknik Raf uzman ekibinden de alabilirsiniz.

Metal raf sistemleri için belirlenmiş olan başlıca ölçü birimleri 75 ila 100 kilogram ağırlığı taşıyabilecek cinstendir. Raf sistemlerini kullanacağınız alan da bu bağlamda sizin satın almanız gereken ölçüye şekil vermektedir.

Metal Raf Ölçüleri

Her bir metal raf tablası ölçülere ve kalınlığa bağlı olarak aşağıdaki taşıma kapasitelerine sahiptir.

Metal raf ölçüleri ve taşıma kapasiteleri
22263143597593
600.70 mm80 Kg.80 Kg.75 Kg.65 Kg.
7575 Kg.75 Kg.70 Kg.60 Kg.
9370 Kg.70 Kg.60 Kg.55 Kg.
601.00 mm85 Kg.80 Kg.80 Kg.
7580 Kg.75 Kg.75 Kg.
9375 Kg.70 Kg.70 Kg.
601.20 mm90 Kg.85 Kg.90 Kg.90 Kg.90 Kg.
7585 Kg.80 Kg.85 Kg.85 Kg.85 Kg.
9375 Kg.75 Kg.80 Kg.80 Kg.80 Kg.
601.50 mm100 Kg.100 Kg.90 Kg.
7595 Kg.95 Kg.85 Kg.
9390 Kg.90 Kg.80 Kg.

Metal Raf Üretimi ve İmalatı

Dosya ve evrak arşivlemek için, çelik raf, arşiv raf, hafif yüklemeler için çelik raf depolama, kutulu istifleme, tekstil depolama, yedek parça gibi alanlarda ise metal raf modelleri kullanılmaktadır. Bu raf sistemleri cıvatalı raf sistemlerinin 43 cm ve 59 cm olanlarını kapsamaktadır.

Cıvata somun yardımıyla kurulan bu raf sistemleri, kendi içlerinde ortak ayak kullanarak kurulabilmektedir, tabi ki her zaman tercih edilmemektedir, taşıma kapasitesi dörtlü ayak kullanımında daha sağlıklı ve daha dayanıklı olmaktadır. Raflarımız DKP Sacdan üretilmektedir, bu sac modelleri kendi içlerinde kalınlıklarına göre ayrılmaktadır.

Profiller ayakların üzerinde yer alan dik ve yatay delikler müşterinin kendi istek aruzu ve kullanım amacına göre her 2,5 cm de bir raf takma imkanı sağlayarak çok fazla seçenek sunmaktadır. Bu raf sistemlerinin tabanlarında bulunduğu zemine zarar vermemesi, üzerine konan yükünde etkisiyle yıllar sonra zemini deforme etmemesi için plastik taban denen koruyucu ayaklar kullanılmaktadır.

Bu raf sistemleri, ekonomik fiyatlara sahip çok fazla amaç için kullanılabilen, dayanıklı portatif bir raf modelidir. Ortamda su ve nem görmeden 15 yıl boyasında deformasyon yaşanmamaktadır. Müşterilerimiz istediği zaman kolaylıkla cıvatalarını sökerek rafları farklı alana taşıyabilir, yeni alanlarda aynı üründen ilave ederek yeni bir depo veya arşiv alanı kazandırabilir. Yedek parçası yani, tablası, profili, plastik ayağı raflara özel cıvata somunu her zaman stoklarımızda bulunan bir raf modelidir.

Metal Raf  Sistemleri ve Güvenlik

Günümüzün bir parçası olan depremler bizi evlerimizde yakaladığı gibi iş yerlerimizde de yakalayabilir. Firmamız kurmuş olduğu tüm raf modellerinde, özellikle çelik raf, metal raf, arşiv rafı, çelik raf depolama ve cıvatalı raf sistemleri için kurulduğu alana göre duvarlara, rafların bir biri arasında üstlerden, alçıpan duvarlarda mıknatıs yardımıyla profilleri bularak rafları monte etmektedir.

Metal Raf Ölçüleri Fiyatları

Duvarları matkap yarımıyla delerek dübel ve vida kullanmaktayız, alçıpan alanlarda metal uçlu vida kullanarak rafları sarsıntıdan etkilenmeyeceği şekilde dayanıklı hale getirmekteyiz. İş güvenliği açısından firma olarak elimizden gelenin en iyisini yaparak tüm önlemleri almaya çalışıyoruz. İşimizde her zaman önce iş ve müşteri güvenliğini baz almaktayız.

Metal Raf ölçüleri fiyatları ile alakalı bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en yakın zamanda size geri dönüş yapacaktır.

Ürün Videoları
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Gönder
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?