Size bir telefon kadar yakınız
0553 291 21 07
Dil Seçin
31.10.2017
14 görüntülenme
Çelik Raf

Çelik Raf Sistemleri Nedir?

Çelik Raf sistemleri diğer adıyla portatif metal raf bir çok alanlarda düzen sağlanmasına, düzenli stok tutmasına düzenli evrakların takip edilmesine katkıda bulunan metal sacdan imal edilmekte olan raf sistemleridir. Çelik raflar DKP sacdan üretilmektedir, statik toz boya ile RAL7046 gri renk ile boyanmaktadır.

Farklı amaç ve farklı alanlarda kullanılmakta olan çelik raf sistemleri eski raf modelidir. Bu raf sistemleri cıvatalı raf sistemleridir, derinliği 31 cm 43 cm  59 cm 75 cm ve 93 olanlarını kapsamaktadır. İstanbul‘da çelik raf imalatı, çelik raf üretimi, çelik rafçılar, çelik raf üreticileri, imalatçıları arıyorsanız doğru adrestesiniz!

Ürün Görselleri

Çelik Raf Sistemleri

Çelik raf sistemleri olarak bilinen ve uzun yıllardır kullanılan bu raf ürünleri, her alanda kullanıma uygun sağlam ürünlerdir. Teknik Raf firması tarafından üretilen bu raflar, DKP sacdan üretilmekte olan kaliteli raf sistemleridir. Paslanmaz çelik raf sistemleri, statik toz boya ile RAL7046 gri renge boyalı halde teslim edilir.

Teknikraf.com adresinde bulabileceğiniz bu raf sistemleri, depolama ve arşiv alanları için de oldukça uygundur. Hem evde hem de iş yerlerinde kullanıma uygun olan çelik raf modelleri ile kendinize daha geniş bir alan yaratabilirsiniz. Gelin, uzun yıllardır sorunsuz bir şekilde kullanılabilen bu raf modellerine daha da yakından bakalım.

Teknik Raf Çelik Raf Sistemleri

Teknik Raf imzası ile üretilen çelik raflar, uzun ömürlü olmaları sebebiyle tercih sebebidir. Teknik Raf firması da çelik raf sistemleri İstanbul için en uygun hizmeti sunan firmaların başında gelmektedir. Uzun yıllardır raf sistemlerinin üretilip monte edilmesi hizmetini sunan firma, bu alanda iddialı hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Çelik raf sistemleri, paslanmayan ve bozulma belirtisi göstermeyen oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bu ürünleri, pek çok alanda sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Depolama ya da düzen isteyenler için hem akılcı hem de sağlam çözüm olan çelik raflar, uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor.

Çelik Raf Sistemleri Kullanım Alanları

Çelik raf modelleri, pek çok alanda kullanıma uygun kaliteli ve kullanışlı modellerdir. Bu tip raf sistemleri depo ve ardiye alanlarında kullanıma uygun olan ve yük taşıma kapasitesi yüksek olan ürünlerdir. Aynı zamanda çelik rafları farklı dekoratif düzenlemeler için de kullanmanız mümkündür. Özellikle de iş yerlerine brütal bir hava katan bu raf sistemlerini yaşam alanlarına adapte etmeniz de mümkün olacaktır.

Çelik raf sistemleri, ev ve ofis haricinde hastane ya da çeşitli kliniklerde de kullanılabilir. Aynı zamanda okul ve diğer kalabalık resmi dairelerde de bu tip raflara ihtiyaç duyulmaktadır. Modellerine ve boyutlarına göre eşya taşıma kapasitesi olan bu rafları özelleştirme şansınız da bulunuyor.

Çelik rafların kullanım alanı dışında nemli ve soğuk alanlar kalıyor. Nemli alanlarda ve soğuk hava depolarında bu tip raf sistemlerinin kullanılmaması tavsiye ediliyor. Nemden dolayı etkilenebilen bu raf tiplerinin boyaları nemin etkisiyle sökülebiliyor. Çelik rafları daha uzun süre kullanmak için nemli bölgelerden mutlaka uzak tutmalısınız.

Çelik Raf Sistemleri Faydaları Nelerdir?

Çelik raf sistemleri, Teknik Raf Sistemleri bünyesinde üretilen ve en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Bu ürünün bu denli popüler olmasının nedeni de kullanım alanlarını geniş ve faydalarının da bir hayli fazla olmasıdır. Çelik raflar, uzun süre paslanmadan ve bozulmadan kullanılabilen ürünlerdir.

Bu ürünlerin çeşitli yedek malzemeleri de her yerde bulabileceğiniz uygun fiyatlı malzemelerdir. Üründe meydana gelen herhangi bir kaybın ya da bozulmanın da çaresi bulunmaktadır. Aynı zamanda çelik malzemeden üretilen raflar, fiyat performans açısından da tatmin edicidir.

Çelik Raf Profil Fiyatları

Çelik raf fiyatları da diğer tüm raf sistemlerinde olduğu gibi belli kriterler dahilinde belirlenmektedir. Teknik Raf bünyesinde yer alan uzman ekip, sizin ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda size net bir fiyat verecektir. Bunun için de ilk önce ihtiyaca ve alana uygun keşif işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Raf sistemlerini kullanacağınız alanın ve ortamın da fiyata olan etkisi oldukça büyüktür.

Çelik raf sistemleri için uygun olan fiyatlandırma raf boyutuna göre belirlenir. Bunun yanı sıra bazı özel durumlar da kimi zaman fiyat belirlemede yardımcı olabilen durumlar olabilir. En net fiyat bilgisine ulaşmak adına Teknikraf.com adresindeki fiyat bilgisi formunu doldurabilirsiniz.

Teknik Raf Çelik Raf Sistemleri Ölçüleri

Çelik raf sistemleri için belirlenen ölçüler standart olup farklı alanlarda kullanımlar için de uygundur. Derinlik oranları değişken olan bu raf çeşilterinde 31 cm, 43 cm, 59 cm, 75 cm ve 93 cm olan ürünleri bulmanız mümkün olacaktır. Çelik malzemeden üretilen raf sistemlerinin her biri derinlik ve boyutsal ölçülerine göre taşıma kapasitesine sahiptir.

Çelik malzemeden üretilen raf satın alırken almanız gereken ölçüyü firma ekibine de danışabilirsiniz. Teknik Raf Sistemleri bünyesinde çalışan uzman ekipler sizin ihtiyaçlarınıza uygun ölçü oranlarını nedenleri ile size açıklayacaklardır. Bu gibi ölçüm ve diğer teknik alanlarda uzman ekipten yardım talep edebilirsiniz.

Aynı şekilde raf sistemlerini kullanacağınız alanlar da raf boyutunu ve derinliğini etkileyen konulardır. Raf sistemlerini kullanırken kullanım alanı ve amacı hakkında detaylı bilgileri uzman ekip ile mutlaka paylaşmanız gerekmektedir. Buna göre size en uygun raf ürünlerini satın alma yolunda uzman kişilerce yönlendirilmiş olursunuz.

Çelik Raf Sistemleri Örnek Ölçüleri

Her bir çelik raf tablası ölçülere ve kalınlığa bağlı olarak aşağıdaki taşıma kapasitelerine sahiptir.

                                                                                                        Çelik Raf Ölçüleri 
22263143597593
600.70 mm80 Kg.80 Kg.75 Kg.65 Kg.
7575 Kg.75 Kg.70 Kg.60 Kg.
9370 Kg.70 Kg.60 Kg.55 Kg.
601.00 mm85 Kg.80 Kg.80 Kg.
7580 Kg.75 Kg.75 Kg.
9375 Kg.70 Kg.70 Kg.
601.20 mm90 Kg.85 Kg.90 Kg.90 Kg.90 Kg.
7585 Kg.80 Kg.85 Kg.85 Kg.85 Kg.
9375 Kg.75 Kg.80 Kg.80 Kg.80 Kg.
601.50 mm100 Kg.100 Kg.90 Kg.
7595 Kg.95 Kg.85 Kg.
9390 Kg.90 Kg.80 Kg.

Çelik Raf Kullanım Alanları

Bu raf sistemleri neredeyse her alanla kullanılmaktadır, sadece soğuk hava depolarında ve nemli ortamlarda tercih edilmemektedir. Nemli ve sulu ortamlarda statik toz boya olduğundan zarar görebilir ve 1/2 sene içinde paslanmalar başlayabilir. Çelik raf cıvata somun yardımıyla basitçe kurulabilen portatif raf modelleridir. Genelde karşımıza arşiv alanlarında,  resmi kurum arşivlerinde, hastanelerde, otel depolarında, oto yedek parça depolarında ve artık hatta evlerde karşımıza çıkmaktadır. Bu raf sistemlerinin kullanım alanlarında sınırlar olmadığı gibi her alan ve taşıyacağı yük için özel ölçüleri, özel isimlerde üretilmektedir.

Firmamız raf sistemleri üretim, kurulum ve satışını tüm Türkiye geneline kargo, ambar veya kendi araçlarımızla ulaştırmaktayız. Perakende ve toptan raf satışımız vardır. Örnek ürünlerimizi görmek için raf sistemleri sayfamıza gidebilirsiniz.

Kolay kurulumu ve istenilen ebatlarda imal edilebilen çelik raf pek çok işletmenin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Özellikle fiyat noktasında gayet uygun olması çelik rafı tercih sebebi yapmaktadır. Genellikle arşiv ve depo amacıyla kullanılan çelik raf sistemleri işletmelerin kurtarıcısı konumundadır. Ürünlerimizde kullanılan elektrostatik toz boya sayesinde küflenme ya da boya dökülmesi gibi problemler ile karşılaşmazsınız.

Konusunda uzman keşif ekibimiz kullanım alanınızda ücretsiz keşif hizmeti sunarak deponuzu en ekonomik biçimde kullanmanızı sağlamaktadır. Kolay temin edilebilen yedek parçaları sayesinde kullanıma bağlı olarak zarar gören parçaları düşük maliyetle değiştirme imkânı da mevcuttur. Özellikle düşük ve orta ağırlıktaki ürünlerin saklanmasında büyük avantajlar sağlayan çelik raf sistemleri işletmelerin vazgeçilmezleri arasındadır.

Tam donanımlı tesislerimizde depolama problemleriniz için teknik çözümler sunan firmamız, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaktadır. Devlet kurumlarının arşivlerinden en küçük esnafa kadar her türlü işletmenin kullanabildiği çelik raf sistemleri sizlere düşük ücretle maksimum hizmet sunmaktadır.

1996 yılından beri raf sektörünün öncü firmalarından olan işletmemizin referanslarını, referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz. Çelik raf sistemleri konusunda firmamızdan fiyat almadan karar vermeyiniz.

Çelik Raf Sistemleri Nasıl Üretilir?

Günümüzde en çok tercih edilen raf sistemlerinin başında gelen çelik raflar, çelik malzeme olarak bilinen DKP saçtan üretilmektedir. Düşük ve orta ağırlıktaki ürünlerin depolanmasında kullanılan bu raf sistemlerinde raf kalınlıkları ağırlığa göre değişmektedir. Özellikle konusunda tam donanımlı personellerimiz sayesinde ürünleriniz için en sağlıklı depolama alanlarını sizler için üretmekteyiz.

Dört farklı malzeme ile kurulumları yapılan çelik raf sistemleri; çelik raf tablası, raf profili, somunlar ve koruyucu plastik tabandan oluşmaktadır. Çelik raf sistemleri standart gri renkte üretilmektedir. Kullanılan çelik profiller 2 metre, 2.5 metre ve 3 metre olarak ölçülendirilebilmektedir. Ara ölçüler için firmamızla iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

Raf tablaları depolanacak malzemenin ağırlığına göre değişkenlik gösterirken, raf aralıkları ise ayarlanılabilir şekilde tasarlanmıştır. İşletmeniz için sunulan ücretsiz keşif hizmetinden faydalanarak deponuzu en doğru şekilde biçimlendirebilirsiniz. Ücretsiz kurulum ve montaj hizmeti veren firmamızı detaylı bilgi almak için

Çelik raf ölçüleri standarttır, diğer depolama ürünlerimizde özel üretim yapılmaktadır.  Özel siparişlerde adetlere göre özel üretim, özel renklerde boyanabilmektedir. Diğer raf ürünlerimizi Raf sistemleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Köşe ayaklar 40*40*200 cm 250 cm ve 300 cm olarak üretilmektedir. Profiller ayakların üzerinde yer alan dik ve yatay delikler müşterinin kendi istek aruzu ve kullanım amacına göre her 2,5 cm de bir raf takma imkanı sağlayarak çok fazla seçenek sunmaktadır.

Çelik Raf İmalatı

Firmamız İstanbul (Anadolu yakası ve avrupa) yakası başta olmak üzere İzmir, Ankara gibi büyükşehirlerde ve Türkiye geneline çelik raf imalatı yapmakta ve ambar, kargo, özel nakliye araçlarıyla ürün teslimatı, montaj kurulum hizmetleri yapmaktadır.

Genel olarak raf sistemleri yaptırmadan önce müşterilerimiz doğru tercih ve doğru yerleşim için ölçü alınmasını isterler. Firmamız siz değerli müşterilerimize doğru ürün kaliteli hizmet vermek için İstanbul içi ücretsiz keşif sunmaktadır.

Firmamızın bir diğer önem verdiği konulardan biriside iş güvenliğidir. Yapmış olduğumuz arşiv ve çelik depo raf sistemlerinin üst bağlantısını, duvara monte etme işlemlerini istisnasız olarak yapmaktayız. Bu rafların ancak ve ancak duvarların cam olma durumunda sadece üstten bir birilerine bağlantısı yapılarak bırakılabilir.

Ürün yelpazemizde arşiv rafımetal rafcıvatalı rafçelik raf depolamamini rack raf sistem ve mağaza rafı alanında, bir çok kurumsal ve kobilere çözüm ortağı olduk. raf sistemleri alanında daha fazla bilgi almak için iletişim safyamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Çelik raf sistemleri ekonomik oluşu ve alan sınırlaması olmayan portatif ekonomik dayanıklı raf modelleridir. Firmamız 19 yıldır farklı alan, farklı mekanlar için raf sistemleri üretim, satış ve kurulum hizmetlerini sunmaktadır.

Çelik raf sistemleri genel amaç olarak arşiv için kullanılmaktadır. Çok tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden birisi fiyat olarak çok ekonomik raf modeli olmasıdır. Bu raf sistemleri kolaylıkla monte edildiği alandan sökülerek başka bir arşiv veya depo alanına taşınarak yeniden kurulum yapılıp kullanılmaya devam etmektedir.

Çelik Raf Avantajları

Yedek parçasının sürekli bulunma imkanı vardır, ezileni eskiyen, paslanan raf veya profillerini yenisiyle değiştirme olanağınız vardır. Firmamız günümüzde en çok tercih edilen raf sistemi olan çelik raf sistemlerinin üretimi yaparak tüm Türkiye geneline satış ve kurulumunu sağlamaktadır.

Çelik malzeme olarak bilinen DKP sacdan üretilmekte olan çelik raf sistemleri arşiv ve orta hacimli ürünlerin yüklemesinde kullanılmaktadır.

Yedek parçasının sürekli bulunma imkanı vardır, ezileni eskiyen, paslanan raf veya profillerini yenisiyle değiştirme olanağınız vardır. Firmamız günümüzde en çok tercih edilen raf sistemi olan çelik raf sistemlerinin üretimi yaparak tüm Türkiye geneline satış ve kurulumunu sağlamaktadır. Çelik malzeme olarak bilinen DKP sacdan üretilmekte olan çelik raf sistemleri arşiv ve orta hacimli ürünlerin yüklemesinde kullanılmaktadır. Firmamız bir çok banka ve kurum arşivleri, noter arşivleri, hafif yük depoları gibi farklı alanlarda çelik raf sistemlerinin uygulamasını yapmaktadır. Çok farklı ölçülere sahip olan bu raf modelleri Standart olarak elektrostatik toz boyalı ve RAL 7046 gri renkte üretilmektedir.

Çelik raf ölçülerini görmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çelik Raf  Profil Fiyatları

Çelik raf fiyatlandırma ve ölçülendirme; Bu raf sistemlerinin fiyatlandırması keşif yapıldıktan sonra hazırlanmaktadır. Firmamız ihtiyaç duyulan alanlarda öncelikle keşif yaparak müşterilerimizin ihtiyacını belirleyerek doğru tabla kalınlığı doğru raf yüksekliği gibi çok önemli detayları belirlemekteyiz. Firmamız İstanbul içi müşterilerinin taleplerine göre ücretsiz keşif ve projelendirme hizmetleri sunmaktadır.

Çelik raf sistemleri genel olarak arşiv amaçlı kullanılmaktadır. Tablanın Kalınlığı 1,00 mm ve üzeri olduğu takdirde Çelik raf hafif depolama içinde kullanılabilir. Çelik raf 4 ayrı parça kullanılarak kurulmaktadır bunlar ; Çelik raf tablasi, Çelik raf profili , 9/16/14 Cıvata somun ve Koruyucu Plastik taban. Bu raf sistemleri standart olarak Gri renkte üretilmektedir.

Tablaların Kalınlığı ve Ebatları değişken ve Standarttır. Profillerde ise üç ölçü üretilmektedir, 200 cm, 250 cm ve 300 cm istendiği takdirde ara ölçülere kesilebilmektedir örnek (2,20 cm ) gibi. Raf araları her 2,5 cm ayarlanabilir. Çelik raf sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz diğer çelik raf modellerimizden olan arşiv rafı ve cıvatalı raf sistemleri ni inceleyebilirsiniz.

Çelik Raf Fiyatları

Çelik Raf fiyatları ile alakalı bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en yakın zamanda size geri dönüş yapacaktır.

Ürün Videoları
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Gönder
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?