Size bir telefon kadar yakınız
0553 291 21 07
Dil Seçin

Depo Raf Sistemleri

31.10.2017
5 görüntülenme
Depo Raf Sistemleri

Depo raf sistemleri, adından da anlaşılacağı üzere ağırlıklı olarak depolama aracı olarak kullanılmaktadır. Hemen her yaşam alanı ve iş hayatında depolama ihtiyacı duyulmaktadır. Kimi zaman raporlar, kimi zaman dosyalar ya da kullanılmayan eşyaların tamamının depolanması gereklidir. Depolanmaması halinde iş yerleri ya da evler düzensiz ve dağınık bir görünüm sunacaklardır. Ancak depo raf sistemleri evlerin balkonlarını, yaşam alanlarını, arşivleri, kilerleri, otelleri ya da pek çok alanı estetik bir noktaya taşıyabilecektir.

Raflı Depolama Sistemleri Hakkında

Raflı depolama sistemleri ağırlıklı olarak vidasız modeller üzerinden tasarlanmaktadır. Hiç vidalanmadan kullanılan bu raf sistemleri, birçok insana güven vermemektedir. Oysa ki vidasız olması onu daha kullanılabilir ve sağlam kılmaktadır. Duvara bağlantı yöntemi ile kullanılan bu rafların düşmesi ya da hasar görmesi olanaksızdır.

Yere sağlam basan bu raflar, her ağırlığı rahatlıkla taşıyabilecek ve devrilmeyecektir. Bu özelliği sebebiyle, herkes vidasız depo raf sistemini güvenle tercih edebilecektir. Vidasız depo raf sistemlerinde standart ölçü içeriği bulunduğu gibi özel ölçü üzerine de tasarım yapılabilmektedir. Ölçü ile derinlik, en ve genişliğin kullanım alanına göre tasarlanması mümkündür.

Kolayca kurulabilen bu raf sistemlerinin kullanıcıya herhangi bir yükü bulunmamaktadır. Özel olarak imal edilen depo raf modellerimiz, teknik ekibimiz tarafından kurulabilecektir. Gerekli durumlarda ise kullanıcılar tarafından sökülebilecek ve her yere taşınabilecektir. Böylece iş yerlerinizi taşıma durumlarınızda başka bir alana raf sistemini götürebilmenizde mümkün olacaktır.

Depo Raf Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Depo raf sistemleri her alanda rahatlıkla kullanılabilecektir. Oteller, hastaneler, okullar, klinikler, kütüphaneler ve diğer kuruluşların tamamı bu sistemlerden yararlanabilmektedir. Böylece kendi işleyişlerini bir düzene oturtabilmekte ve gerekli durumlarda her türlü bilgi ya da malzeme içeriğine kolayca ulaşabilmektedirler.

Depo raf sistemlerinin öne çıkan bir diğer özelliği ise düzenli görünümdür. Bir iş yerinde düzenli bir görünüm, bu iş yerinden hizmet alan kişiler içinde önemli bir ayrıntı olacaktır. Depo raf sistemleri pek çok eşyayı rahatlıkla alabilecektir. Böylece alandan tasarruf sağlayarak, konforlu bir şekilde tüm yaşam alanları kullanılmaya devam edebilecektir.

Depo Raf Sistemlerinde Kalitenin Önemi

Raf sistemleri için kaliteli bir firmadan hizmet almak gerekecektir. Aksi takdirde memnun olunmayan hizmet içeriği ile karşılaşılması söz konusu olabilir. Öncelikle firmaların raf oluşturulacak olan alana gelerek, keşif yapması gereklidir. Keşif yapılmadan kullanıcının vereceği ölçülerden yapılan raf sistemleri hesapta olmayan pek çok zarara neden olabilecektir. Raf sisteminde derinlik, en, boy ve kurulum şeklinin önemi büyüktür.

Bu kriterlerden birinde yapılan yanlış bir işlem, kullanılmaz bir raf sistemini ortaya çıkarabilir. Firmamızın geçmişe dönük referanslarına bakıldığında , hep olumlu bildirimlerin alındığı görülecektir. İş güvenliğini daima ön planda tutan kurumumuz, her ihtimali göz önünde bulundurarak buna yönelik hizmetler sunabilmektedir.

Kaliteli ve beklentiyi karşılayacak düzeyde tasarlanan çelik raf sistemlerimiz en hızlı şekilde yaşam alanlarınız için tasarlanabilecektir. Üstelik bu kaliteli ve sağlam raf sistemleri için verilen fiyat aralığının da oldukça uygun olduğunu belirtmek gerekecektir. Doğru depo raf sistemleri içeriklerine ulaşabilmek ve düzenli bir görünüme elde edebilmek için teknikraf.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Depo Raf Sistemlerinde Güvenlik

Depo raf modelleri, güvenlik düzeyi bakımından kullanıcılarını tatmin edebilecektir. Güvenlikli olmayan rafların yıkılması, dolayısıyla kullanıcılara zarar vermesi olağandır. Bu nedenle doğru bir kurulumun önemli olduğunu vurgulamak gerekecektir.

Firmamız tarafından üretilen depo raflar, totalde 250 ila 350 kilogram arasında ağırlık taşıyabilecektir. Raflarımız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda duvara ve üst üste bağlantı olacak şekilde oluşturulmaktadır. Duvara bağlantı yapılan raflar ağırlıkla zemini iyice kavramakta ve devrilme riski ortadan kaldırılmaktadır.

Depo raf sistemlerimiz güvenlik düzeyinin yanı sıra renk tonu ile de dikkat çekmektedir. RAL 7046 gri tonu kullanılan ürünümüz raflara şık ve estetik bir görünüm katabilecektir. Ayrıca her renge uyum sağlayabilmesi ve tozu göstermemesi ile de müşterilerimizden tam not alabilmiştir. Ancak talepler doğrultusunda turuncu, mavi, siyah, krem ve beyaz gibi birçok renk içeriği tercih edilebilecektir.

Depo Raf Sistemi Fiyatları

Depo raf sistemi fiyatları, seçilen ürünün özelliği ve ölçüsü gibi kriterlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Derinlik, en, boy, tasarım ve renk gibi ayrıntılar fiyatın değişmesine neden olabilir. Sitemiz üzerinde müşterilerimiz için özel olarak tasarlanmış, fiyat teklif formu yer almaktadır. Kişisel bilgilerinizi paylaşmanız halinde, talep ettiğiniz ürünün özelliklerine göre bir fiyat aralığının verilebilmesi mümkündür.

Bunun yanı sıra müşterilerimizin sorularını ve taleplerini yanıtlayan müşteri temsilcilerimizde bulunmaktadır. Müşteri temsilcilerimize ulaşmanız halinde tüm sorularınızın yanıtı ve fiyat listemiz güncel mail adresinize gönderilebilecektir. Firmamız, alınan hizmet öncesinde adresinize gelerek ücretsiz olarak keşif yapabilmektedir.

Fiyatlarımızın daima müşterinin cebine hitap edeceği ve benzer firmalardan çok daha uygun bir aralığa sahip olacağı unutulmamalıdır. İstanbul depo raf sistemleri markası olarak hizmet veren kuruluşumuz, hizmet almak istemeniz halinde bölgenin Anadolu ve Avrupa yakası yanı sıra tüm Türkiye’ye de hizmet verebilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Gönder
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?