ÇELİK RAF

Çelik raf
ÇELİK RAF SİSTEMLERİ

Çelik raf; Arşivleme alanında kullanılmaktadır. En kullanışlı ve ekonomik raf sistemleridir. Klasör ve hafif depolama için idealdir. Standart ölçüleri vardır. Ayaklar Mt, Tablalar ise ölçülerine göre fiyatlandırılmaktadır. Banka arşivi, Muhasebe arşivi, Depolama rafları için kullanılmaktadır.

Ürün Sayfası

ÇELİK RAF DEPO

Depo rafı
ÇELİK RAF DEPOLAMA

Hafif yükleme alanında çok fazla kullanılmakta olan bir sistemdir. Ekonomik fiyatı ve Kullanışlı oluşu Çelik raf sistemlerini geçmişten günümüzetaşıyan en önemli özelliğidir. Bu raflarımız Ecza depoları ve Yedek parça depolarında sıkça kullanılmaktadır.

Ürün Sayfası

MİNİ RACK RAF

mini rack
HAFİF DEPO RAFI

Bu raf sistemi kancalı ve cıvatasız bir raf sistemidir. Ayak ve Taşıyıcı profiiler kutu profildir.Konacak yükün ağırlığına göre tablaların kalınlıkları da değişmektedir. Kurulduğu alanda yanyana seri olarak kurulur ve size kazanç sağlar. Standart ölçücü yoktur sizin kullanımına göre ürütilmektedir.

Ürün Sayfası

LASTIK RAFI

Lastik rafı
LASTİK RAF SİSTEMLERİ

Otomotiv alanında kullanılmakta olan lastik rafı pratik raftır.Lastik rafı kullanıldığı alana yer kazandırarak kullanıcıyada kolaylık sağlamaktadır. Kullanılacak Lastik çapına göre ve Deponuzun yüksekliğine göre en kullanışlı ölçülerde üretimi yapılmaktadır.

Ürün Sayfası

MARKET RAF

Çelik raf
MARKET RAF SİSTEMLERİ

Market, Hırdavatçı, Petshop gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Market rafı Her biri tek ayak üzerinden hesaplanmaktadır. Her Grubun sonuna Seri Sonu Ayak ilave Edilmektedir.Market rafı L ayak, Taşıyı Kol, Baza ve Tablalardan oluşmaktadır, Kurulumu Kolay ve Pratikdir.

Ürün Sayfası

ARŞİV RAFLARI

Çelik raf
ARŞİV RAFI

Bu raf sistemleri DKP sacdan üretilen raf modelidir. Bu raflar özel ölçülerde üretilmektedir ve en öncelikli kullanım alanı arşiv sistemleridir. Arşiv raflarının derinlikleri 31 cm olarak belirlenmiştir. Bu raf modelleri klasik klasör ölçüleri üzerine hazırlanmış ve bilinen tüm arşivlerde aynı ölçü ve aralıklarda kurulum yapılmaktadır.

Ürün Sayfası

COMPACT ARŞİV

mini rack
COMPACT ARŞİV DOLAPLARI

Compact arşiv sistemleri zemine monte edilmiş olan raylar üzerin de sağa sola hareket eden arşiv sistemleridir. Compact sistem sizlere yer tasarrufu sağlamaktadır. Compact arşiv sistemleri arşivleme dışında kilitli tutulması gereken evrak veya önemli malzemelerinizi saklamanıza yardımcı olmaktadır.

Ürün Sayfası

DEPO RAFI

Depo rafı
DEPO RAF SİSTEMLERİ

Depo raf sistemleri; Kutu profilden üretilen bu raf sistemleri müşterilerin kullanım alanlarına göre özel ölçülerde üretilmektedir. Kutu profil ayaklar 30*50 veya 40*60 dan imal edilerek taşıma kapasitesini yükseltmektedir. Bu rafların bir diğer özelliği yan yana kullanımlar da ortak ayak kullanmalarıdır.

Ürün Sayfası

KUMAŞ RAFI

Kumas rafi
KUMAŞ RAF SİSTEMLERİ

Kumaş rafı mini rack sistem üzerine uygunlanmaktadır. Tablaları suntalam veya MDF den yapılmaktadır. Ortalama 250 kg / 2000 kg arası yük taşıya bilmektedir. Konacak yük ve ürünün ölçülerinde özel olarak üretimi yapılmaktadır. Ayak ve Travers Kutu profil ölçüleri ve Kalınlıkları değişmektedir.

Ürün Sayfası

MAĞAZA RAFI

magaza rafi
MAĞAZA RAF SİSTEMLERİ

Genel olarak Teşhir ürünlerinin sergilendiği raf sistemleridir. Bu sistemlerde duvar montajlı raf sistemleri, duvar montajlı askı sistemleri, seyyar askılıklar, yer tavan arasına direk sıkıştırmak suretiyle oluşturulan raf ve askılık sistemleri ve özel bir çok askı aksesuarları bu sistemde uyugulanabilmektedir.

Ürün Sayfası

EKO RAF

ekoset raf
DUVAR MONTAJLI RAFLAR

Duvara montajlı pratik ve ekonomik kullanışlı raf sistemleridir. Duvar monyajlı ayaklar 2mt, 2,5 mt olarak üretilmektedir. Tekli Ray ve Çiftli ray olarak iki modeli mevcuttur. Taşıyıcı kollar 20cm, 25cm, 30cm, 35cm ve 40cm ölçülerinde üretilmektedir. Eko raf sistemleri fiyat olarak uygun ve her alana uyumlu raf sistemidir.

Ürün Sayfası

ASKILIKLAR

Askılıklar
METAL ASKILIK MODELLERİ

Farklı model ve özellikler de askılık modellerimiz mevcuttur. Renkler Genelde Siyah, Gri ve Kromdur. Klasik askılıklar ve Yeni Model Askılık modellerimizin detayları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Toptan ve perakende satılmaktadır, sayılı özel ölçü ve model ürünler için fiyat bilgisi ve detaylar için bize ulaşınız.

Ürün Sayfası

BIZE ULASIN

İletişim Numaralarımız
T  : 0212 293 29 59
F  : 0212 427 40 44
M  : info@teknikraf.com
Çalışma Saatleri : 08:30 / 19:00
harita

Adres : İstiklal Cad. Asmalı Mescid Mahallesi. Asmalı Mescid Sk. No:21 Şahin Han K:3 D:309

BEYOGLU - ISTANBUL

BLOG YAZILARIMIZ