ÇELİK RAF

ÇELİK RAF SİSTEMLERİ

Çelik raf; Arşivleme alanında kullanılmaktadır. En kullanışlı ve ekonomik raf sistemleridir. Klasör ve hafif depolama için idealdir. Standart ölçüleri vardır. Ayaklar Mt, Tablalar ise ölçülerine göre fiyatlandırılmaktadır. Banka arşivi, Muhasebe arşivi, Depolama rafları için kullanılmaktadır.

Ürün Sayfası

ÇELİK RAF DEPO

ÇELİK RAF DEPOLAMA

Hafif yükleme alanında çok fazla kullanılmakta olan bir sistemdir. Ekonomik fiyatı ve Kullanışlı oluşu Çelik raf sistemlerini geçmişten günümüzetaşıyan en önemli özelliğidir. Bu raflarımız Ecza depoları ve Yedek parça depolarında sıkça kullanılmaktadır.

Ürün Sayfası

MİNİ RACK RAF

HAFİF DEPO RAFI

Bu raf sistemi kancalı ve cıvatasız bir raf sistemidir. Ayak ve Taşıyıcı profiiler kutu profildir.Konacak yükün ağırlığına göre tablaların kalınlıkları da değişmektedir. Kurulduğu alanda yanyana seri olarak kurulur ve size kazanç sağlar. Standart ölçücü yoktur sizin kullanımına göre ürütilmektedir.

Ürün Sayfası

LASTIK RAFI

LASTİK RAF SİSTEMLERİ

Otomotiv alanında kullanılmakta olan lastik rafı pratik raftır.Lastik rafı kullanıldığı alana yer kazandırarak kullanıcıyada kolaylık sağlamaktadır. Kullanılacak Lastik çapına göre ve Deponuzun yüksekliğine göre en kullanışlı ölçülerde üretimi yapılmaktadır.

Ürün Sayfası

MARKET RAF

MARKET RAF SİSTEMLERİ

Market, Hırdavatçı, Petshop gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Market rafı Her biri tek ayak üzerinden hesaplanmaktadır. Her Grubun sonuna Seri Sonu Ayak ilave Edilmektedir.Market rafı L ayak, Taşıyı Kol, Baza ve Tablalardan oluşmaktadır, Kurulumu Kolay ve Pratikdir.

Ürün Sayfası

ARŞİV RAFLARI

ARŞİV RAFI

Bu raf sistemleri DKP sacdan üretilen raf modelidir. Bu raflar özel ölçülerde üretilmektedir ve en öncelikli kullanım alanı arşiv sistemleridir. Arşiv raflarının derinlikleri 31 cm olarak belirlenmiştir. Bu raf modelleri klasik klasör ölçüleri üzerine hazırlanmış ve bilinen tüm arşivlerde aynı ölçü ve aralıklarda kurulum yapılmaktadır.

Ürün Sayfası

COMPACT ARŞİV

COMPACT ARŞİV DOLAPLARI

Compact arşiv sistemleri zemine monte edilmiş olan raylar üzerin de sağa sola hareket eden arşiv sistemleridir. Compact sistem sizlere yer tasarrufu sağlamaktadır. Compact arşiv sistemleri arşivleme dışında kilitli tutulması gereken evrak veya önemli malzemelerinizi saklamanıza yardımcı olmaktadır.

Ürün Sayfası

DEPO RAFI

DEPO RAF SİSTEMLERİ

Depo raf sistemleri; Kutu profilden üretilen bu raf sistemleri müşterilerin kullanım alanlarına göre özel ölçülerde üretilmektedir. Kutu profil ayaklar 30*50 veya 40*60 dan imal edilerek taşıma kapasitesini yükseltmektedir. Bu rafların bir diğer özelliği yan yana kullanımlar da ortak ayak kullanmalarıdır.

Ürün Sayfası